Teljesítmény motivációs pályázat 2009

Bővebb információ...

 

Utolsó frissítés:

2017-07-08

Versenyeredményeink

2016/2017-es tanévben

Baar Madas Református Általános Iskola focikupa - 8. osztály 4. hely

56-os kerületi verseny – 5. osztály 1. hely (egy fordulóban), 7. osztály 1. hely (egy fordulóban)

Kerületi íjászverseny – Kaltenecker Dániel 8.a osztály 3. hely

Kerületi Diákolimpia kidobós fiú IV. korcsoport VII. helyezés

Kerületi 60. évfordulós kosárlabda torna 8. évfolyam 2. hely

Budapesti Városismereti Verseny (Óbuda) 8.a osztály – 9. hely

Budapesti Kerékpáros Elméleti és Gyakorlati Verseny – Bereczki Krisztián 8.b összetett I. helyezés, Gyakorlat I. helyezés, Elmélet 3. helyezés

Budapesti Kerékpáros Elméleti és Gyakorlati Verseny – Lantos Laura 4.a osztály elmélet I. helyezés


Országos vívó diákolimpia – Dula Csenge 4.a 3. hely

Látványtánc Európa bajnokság – Golopencza Eliza 2. osztály 1. hely!

Kerületi Szent László történelem verseny 6. osztály 1. helyezés

Budapesti Szent László történelmi verseny 6. osztály 10. helyezés

 

2017. január 12-én kerületi versenyt rendezett iskolánk "Nemzeti nagyjaink kerek évfordulói" címmel, ahol irodalmi és történelmi ismeretekre volt szükség.

A versenyen az ötödik-hatodik osztályosok közül iskolánk tanulói első helyezést értek el:

Mihalovics Ramóna

Palotai Jonatán

Puer Zalán

 

Felkészítő tanár: Papp Miklósné

 

A hetedik-nyolcadik osztályosok között szintén első helyen végeztek iskolánk diákjai:

Hanák Tamás

Faragó Roland

Gubcsi Patrik

Oláh Gergely

 

Felkészítő tanár: Szekeres Andrásné

 

Gratulálunk!


2015/2016-OS TANÉVBEN

1.o.  

Vatai Anna - ének

 

2.a Szorobán:

Farkas Attila Dominik – 5. helyezés
Kléner Vivien – 6. helyezés

 

3.a Szorobán:

Fodor Kövecs Levente – 5. helyezés
Sipos Torda Mátyás – 6. helyezés
Gál Barnabás – 7. helyezés

 

4.o Kerületi szorobán: Léránt Illés – 3. helyezés
Kaltenecker Rebeka – 4. helyezés
Budapesti Közlekedési Ismeretek:

Léránt Illés – 2. helyezés

 

5.b Evezőpados verseny:

Danó Andrea – 1. helyezés

 

6.a Történelem:

Bozsó Ádám
Kovács Péter

 

6.b  

Gál Virág – ének
Gubcsi Patrik – rajz
Faragó Roland – evezőpad – 2. helyezés

 

7.a Kerületi Matematika Verseny: Wittmann István – 9. helyezés
I. Világháború Kerületi Verseny: Király György, Bátor Balázs – 3. helyezés
Boda Tamás, Kovács Krisztián – 4. helyezés
Bálint Vivien, Mócsán Rita – 5. helyezés
KRESZ verseny: Király György – 1. helyezés
Bátor Balázs – 3. helyezés
Országos Német Levelezőverseny:

Mócsán Rita

 

8.a Kerületi Matematika Verseny: Takács Lázár
  Varga Tamás Matematika Verseny:

Takács Lázár – első tízben

 

8.b Országos Német Levelezőverseny:

Heirits Mónika – 5. helyezés

 

Bolyai csapatverseny:

7-8. csapat az első 20-ban.

 

Béres Ferenc Országos Éneklő Verseny
 

Gál Virág – Aranyminősítés
Vatai Anna – Ezüstminősítés

 

A Technikatanárok Országos Egyesülete (TOE) által meghirdetett „A világítás technikatörténete” című országos egyéni pályázaton Kovács Péter 6. osztályos tanuló első helyezést ért el.
A kép a szerencsi díjkiosztó ünnepségen készült. Velner András, a TOE elnöke adta át az oklevelet és az e-on ajándékát.
A technikatörténeti dolgozat bemutatja a világítás fejlődését:
azaz feltárja, hogy az emberiség miként kezdett el fáklyával, gyertyával világítani és a technika fejlődése révén később petróleumlámpát, azután gázlámpát használni. A munka betekintést enged az izzólámpák típusaiba, bemutatja a xenon- és kriptonlámpák működési elvét, feltárja továbbá a neoncsövek gyártási technológiáját, valamint kitér a mai modern technológiának tekinthető LED-es fényforrásokra is.
A pályamunkához készült egy hanganyag is, mely időutazásra invitál Aporligetre (mai neve Bátorliget), arra a településre, ahol befejeződött Magyarország villamosítása 1963-ban.
Örülünk, hogy iskolánknak országos hírnevet szerezhettünk a 2015-2016-os tanévben.

Kántor Pál Zoltánné
felkészítő tanár


A 2014/2015-ÖS TANÉVBEN

VIRÁGTELEPI FESZTIVÁL KISPÁLYÁS FOCI

5-6. osztályos fiúk                  IV. helyezés

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

1956-OS EMLÉKFUTÁS PÉCEL

5-6. osztályos lányok             I. és III. helyezés

7-8. osztályos fiúk                  II. és III. helyezés

Felkészítő Rajcsinec Gedeon

.

KERÜLETI FOCIBAJNOKSÁG

7-8. osztályos fiúk                  VI. helyezés

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

DIÁKOLIMPIA 2014/2015.

kidobós fiúk III. korcsoport  II. helyezés

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

DIÁKOLIMPIA 2014/2015.

kidobós fiúk IV. korcsoport  II. helyezés

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

A Varga Tamás matematika verseny kerületi fordulóján az első 6 helyezett között végzett, és a budapesti fordulóra továbbjutott:


Takács Lázár 7. a

Ország Olivér 8. a

Felkészítő: Hermann Istvánné

.


A 2013/2014-ES TANÉVBEN

Baár-Madas kispályás labdarúgó kupa VIII. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

5-6. osztályos lányok kerületi kidobós verseny VI. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

5-6. osztályos fiúk kerületi kidobós verseny V. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

7-8. osztályos lányok kerületi kidobós verseny V. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

7-8. osztályos fiúk kerületi kidobós verseny III. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

Rákosmente Diákolimpia röplabda sportágban III. korcsoport
IV. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

Kerületi versmondó verseny

Sipos Torda 1.a - I. helyezés

Felkészítő: Szanyiné Plávits Ágnes

.

Kerületi kidobós verseny III. korcsoport lányok IV. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

Kerületi kidobós verseny III. korcsoport fiúk III. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

Zrínyi Ilona matematika verseny kerületi XVI. hely

Ország Olivér 7.a

Felkészítő: Hermann Istvánné

.

Kvassay Jenő Általános Iskola olvasás-szövegértés verseny

Tószegi Bálint 1.a - III. hely

Felkészítő: Szanyiné Plávits Ágnes

.

Rákosmente Diákolimpia röplabda sportágban IV. korcsoport
V. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

Rákosmente Diákolimpia floorball sportágban IV. korcsoport
IV. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

Rákosmente Diákolimpia röplabda sportágban III. korcsoport
IV. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

Rákosmente Diákolimpia kidobós sportágban IV. korcsoport
III. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

Rákosmente Diákolimpia kidobós sportágban IV. korcsoport
II. hely

Felkészítő: Rajcsinec Gedeon

.

Kerületi matematikaverseny

V. évfolyam Kaltenecker Dániel X. hely

Wittmann István XII. hely

VI. évfolyam Takács Lázár X. hely

Felkészítő: Hermann Istvánné

.

Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny

Gál Virág Arany minősítés

Felkészítő: Tomasovszky Erika

.

Kerületi népdaléneklési verseny

Nagy Sebestyén 3. b BRONZ minősítés

Felkészítő: Kovács Nóra

Gál Virág 4. b BRONZ minősítés

Felkészítő: Tomasovszky Erika

.

Kerületi történelem verseny

Ádám Bálint 7. b és Radnai Botond 7. a - V. helyezés
Rustem Szabina 7. a és Agárdi Gábor 7. a – VIII. helyezés
Simon Fruzsina 8. a és Holbis Márk 8. a – V. helyezés
Tarjáni Norbert 8. a és Sóti András 8. a – VI. helyezés

Felkészítő: Krett Tibor

.


A 2012/2013-AS TANÉVBEN

A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány Erzsébet táborban nyaraló gyermekek részére kiírt NYÁRI ÉLMÉNYEM gyermekrajz pályázat

Zámbó Adrián 4. b - korosztályában zsűrizett munka

.

Területi mezei futóverseny Sződön

Ország Olivér 6. a - XIV. helyezés
Agárdi Noémi 4. a - XV. helyezés

Felkészítő: Varga Ilona

.

Fővárosi Közterület Fenntartó Zrt. 2012. évi Gyermekrajz-pályázat

Kertesi Csenge 4. a - fődíj

.

Fővárosi Közterület Fenntartó Zrt. 2012. év Szépírói-pályázat

Bálint Vivien 4. a - fődíj

.

Keresztúr Baptista Gyülekezet, Biblia Szól Közösség által kiírt CSALÁDBAN ÉLNI JÓ! rajzpályázat

Krisztián Lajos 7. b - I. helyezés

Felkészítő: Martényi Tamás

.

Kerületi helyesíró verseny 4. osztályos tanulók számára

Bálint Vivien 4. a - IV. helyezés
Kertesi Csenge 4. a - IX. helyezés

Felkészítő: Szanyiné Plávits Ágnes

.

Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola által szervezett amatőr asztalitenisz verseny

Varga Bálint 8. a - korosztályában I. helyezés

.

Kerületi kidobós bajnokság

7-8. o. lányok - III. helyezés
5-6. o. lányok - IV. helyezés
5-6. o. fiúk - IV. helyezés

Felkészítő: Varga Ilona

.

Rákoscsabai Református Egyházközség által kiírt SZERETEM A BIBLIÁT! rajzverseny

Alsó tagozat:
Kaltenecker Rebeka 1. a - I. helyezés
Felkészítő: Petrics Istvánné

Szőke Dániel 2. a - III. helyezés
Felkészítő: Zentainé Dudevszky Tünde

Nagy Sebestyén 2. b - III. helyezés

.

Felső tagozat:
Rácz Ferenc 7. b - I. helyezés
Krisztián Lajos 7. b - II. helyezés
Felkészítő: Martényi Tamás

Simon Fruzsina 7. a - III. helyezés

.

Négy budapesti kerület területi matematika versenye

Takács Lázár 5. a - kerületi XV. helyezés

Felkészítő: Hermann Istvánné

.

Kerületi népdaléneklési verseny

Gál Virág 3.b - Arany minősítés

Nagy Sebestyén 2.b - Ezüst minősítés

.

Kerületi matematika verseny

Takács Lázár 5. a    IV. helyezés
Pataki Katalin 8. a   VIII. helyezés

Felkészítő: Hermann Istvánné

.

Kerületi váltó futóverseny

I. korcsoport fiú         V. hely
II. korcsoport lány      V. hely
III. korcsoport fiú      IV. hely
IV. korcsoport fiú      III. hely

Iskolaváltó                  IV. hely

Felkészítő: Varga Ilona,
Pintérné Szőcs Zsuzsanna

.

III. Rákosmente Közlekedésbiztonsági és Ügyességi Verseny

Tarjáni Norbert 7.a - II. helyezés

Hermann Tamás 7.a - IV. helyezés

Ország Olivér 6.a - VI. helyezés

Takács Lázár 5.a - VII. helyezés

Sóti András 7.a - IX. helyezés

Felkészítő: Mészáros Mariann

.

Gyógytesisek tornatermi vetélkedője kerületi III. hely

Tóth Beatrix 2.a

Gál Melinda 4.b

Katona Vanessza 4.a

Mihálovics Szintia 5.b

Heirits Mónika 5.b

Góman Kálmán 7. b

.

Forgószél országos levelezős hon- és népismereti verseny

Rustem Szabina 6.a - XXIV. helyezés

Felkészítő: Mészáros Mariann

.

Garabonciás országos levelezős hon- és népismereti verseny

Simon Fruzsina 7.a - VI. helyezés

Simon Zsanett 7.a - X. helyezés

Déri Ágnes 7.a - XI. helyezés

Felkészítő: Mészáros Mariann

.



A 2011/2012-ES TANÉVBEN

Kutatók Éjszakája

III. helyezés csapat szinten

Sóti András          6.a
Tarjáni Norbert   6.a
Pergel Dávid        6.a

Felkészítő tanár: Balázs Ágnes, Mészáros Mariann


Bolyai Matematika Csapatverseny területi forduló négy kerület (X., XIV.,  XVI., XVII.) között

7. a   csapata             19 . helyezés = kerületi szinten 1. helyezés

Nagy Viktória
Ormos László
Pataki Katalin
Vrábel Anna

8.a  csapata        10. helyezés 

Drózdi Dezső
Polgár Patrícia
Takács Mátyás
Tiszárovits Márk

Felkészítő tanár: Hermann Istvánné


A Fővárosi Közterület-fenntartó ZRT által kiírt Gyermekrajz-pályázaton

Simon Fruzsina 6. a osztályos tanuló KÜLÖNDÍJAT kapott.


A Varga Tamás Matematika verseny második, budapesti fordulójára továbbjutottak:

7.a  Pataki Katalin
8.a Takács Mátyás

Felkészítő tanár: Hermann Istvánné


A Da Vinci Learning Ismeretterjesztő TV-csatorna a Fővárosi Közterület Fenntartó Zrt. és az Edupress Tudáspróba közös

Kúúúka-Mentőöv a földnek! című szabad technikás pályázatán:

III. díjban részesült - Tarjáni Norbert 6.a


Kerületi floorball verseny IV. korcsoportos lányok

III. helyezés

Polgár Patrícia
Kiss Tímea
Újházi Ramóna
Dalmadi Fanni

Felkészítő tanár: Sirán Gergely


A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány által kiírt Árpádházi Szent Erzsébet gyermekrajz pályázaton

Zámbó Adrián 3. a
osztályos tanuló munkáját a benyújtott 880 alkotásból a zsűri a 30 legjobb közé sorolta.


Fővárosi KRESZ verseny

Nánai Brigitta 4. a XXX. hely

Polgár Patricía 8. a X. hely

Felkészítő tanár: Mészáros Mariann


Országos Jedlik Ányos Fizika Feladatmegoldó Verseny Regionális Döntő

Polgár Patricía 8. a V. hely

Felkészítő tanár: Mészáros Mariann


Kerületi Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Takács Mátyás 8. a II. hely

Drózdi Dezső 8. a IV. hely

Burka Ottó 8. a VIII. hely

Felkészítő tanár: Hermann Istvánné


Budapesti Általános Iskolák Matematika Versenye Kerületi Forduló

Pataki Katalin 7. a VI. hely

Takács Mátyás 8. a VIII. hely

Felkészítő tanár: Hermann Istvánné


"Rigó Énekeljen!" Kárpát-medencei országos környezetvédelmi levelező csapatverseny

2.a osztály VI. hely

Bali Barbara Réka

Szigethy Szonja Réka

Oláh Gergő István

Rohács Zoltán

Felkészítő tanár: Petrics Istvánné


"Matekguru" Kárpát-medencei országos matematika levelező csapatverseny

3.a osztály X. hely

Bartos Krisztián

Kaltenecker Dániel

Tamáska László

Wittmann István

Felkészítő tanár: Szanyiné Plávits Ágnes


Kis Vakond Országos matematika levelező verseny

Bali Barbara Réka 2.a I. helyezés

Felkészítő tanár: Petrics Istvánné


A Bethlen Gábor Református Általános Iskola és Óvoda a Nemzeti Tehetségsegítő Tanácsnál regisztrált kiváló Tehetségpont által meghirdetett "TE LEGYÉL A NETJOBB!" 4. évfolyamosok országos informatika versenyén

Rajz kategóriában:

Nánai Brigitta 4.a II. hely

Internetes keresés kategóriában:

Illés Viktória 4.a IV. hely

Nánai Brigitta 4.a V. hely

Felkészítő tanár: Csingérné Nagy Judit


Kerületi Szorobán verseny

Kerületi II. hely

Jager János 3.a

Wittmann István 3.a

Kaltenecker Dániel 3.a

Felkészítő tanár: Szanyiné Plávits Ágnes

Takács Lázár 4.a

Felkészítő tanár: Polohányi Mihályné

.

Kerületi III. hely

Bartos Krisztián 3.a

Tamáska László 3.a

Kertesi Csenge 3.a

Felkészítő tanár: Szanyiné Plávits Ágnes

Szabó Martin 2.a

Felkészítő tanár: Petrics Istvánné

Nánai Brigitta 4.a

Felkészítő tanár: Polohányi Mihályné


II. Rákosmente Közlekedésbiztonsági és Ügyeségi verseny

Sóti András 6.a kerületi II. hely

Hermann Tamás 6.a kerületi IV. hely

Felkészítő tanár: Mészáros Mariann


Forgószél Országos Hon- és Népismereti levelező tanulmányi verseny

Országos II. hely

Simon Fruzsina 6.a

Felkészítő tanár: Mészáros Mariann



A 2010/2011-es tanévben

Varga Tamás Kerületi matematika verseny

Takács Mátyás   7.a          I. hely
Tóth János           8.a          III. hely
Tran Viet Hung   8.b          IV. hely

Felkészítő tanár: Hermann Istvánné


Budapesti általános iskolák matematika versenye

Kerületi forduló

Tran Viet Hung   8.b          II. hely
Takács Mátyás   7.a          II. hely
Drózdi Dezső       7.a          IV. hely
Sóti András          5.a          XII. hely
Tóth János           8.a          XIII. hely

Felkészítő tanár:  Hermann Istvánné


Fővárosi KRESZ verseny

Tóth János                  8.a       XI. hely

Felkészítő tanár: Mészáros Mariann


Kerületi matematika alapműveleti verseny

Tóth János      8.a       V. hely

Felkészítő tanár: Hermann Istvánné


Kerületi informatika verseny

Drózdi Dezső             7.a       II. hely

Felkészítő tanár: Csorba Tamás  


Kerületi mezei futóverseny

Wiegmann Frigyes     8.a      III. hely

Felkészítő tanár: Sirán Gergely


Kerületi szkander verseny

Belicza Tamás      8.b          I. hely
Mészáros Márk   8.c          II. hely
Czirok Gergő        8.b          III. hely

Felkészítő tanár:  Sirán Gergely


Kerületi kosárlabda bajnokság

III. hely
A csapat tagjai:

Hermann Gergő  8.a
Hecz Dániel         8.c
Patai Géza            8.c
Szabó Lajos         8.b
Radnai Viktor      8.b
Tángyes Norbert 7.a
Szakadáti Zsolt   8.a

Felkészítők: Sirán Gergely


Kerületi floorball bajnokság

III. hely
A csapat tagjai:

Dalmadi Fanni    7.a
Kiss Tímea         7.a
Polgár Patrícia    7.a
Újházi Ramóna   7.a

Felkészítők: Gazdag Szilvia, Sirán Gergely


Kerületi szkanderverseny:

Herman Csaba            2.a       II. hely

Felkészítő tanár: Sirán Gergely

 

Tóth Csenge   1.a       III. hely

 Felkészítő tanár: Gazdag Szilvia


Játékos sportverseny

IV. hely

A csapat tagjai:

Albert Adrienn     1.a
Kertész Roland    1.a
Maros Luca          1.a
Meisitz Márk       1.a
Radnai Róbert      1.a
Szabados Bence    1.a
Szabó Bettina        1.a
Szabó Martin         1.a
Szigethy Szonja      1.a
Tóth Csenge          1.a
Udvary Katica       1.a 

Felkészítő tanár: Gazdag Szilvia


Játékos váltó

V. hely
A csapat tagjai:

Nánai Brigitta      3.a
Hanzel Lili            3.a
Nagy Zsanett       3.a
Vikor Evelin         3.a
Bérces Brigitta     3.a
Illés Viktória        3.a
Takács Lázár       3.a
Gulyás László      3.a
Szalma Martin     3.a
Kovács Ádám      3.a
Hermann Csaba  2.a
Tamáska László  2.a
Tóth Dániel          2.a

 Felkészítő tanár: Sirán Gergely

 

IV. hely
A csapat tagjai:

Agárdi Noémi      2.a
Bálint Vivien        2.a
Hermann Csaba   2.a
Holbis István        2.a
Jäger János          2.a
Katona Vanessza 2.a
Kertesi Csenge    2.a
Kovács Eoniké    2.a
Sándor Norbert   2.a
Szabó Zsuzsa       2.a
Tamáska László  2.a
Tóth Dániel          2.a 

Felkészítő tanár: Sirán Gergely


Fővárosi KRESZ verseny

Sass Nikolett  4.a       X. hely

Felkészítő tanár: Zentainé Dudevszky Tünde

 


Kerületi szorobán verseny

Tóth Dániel                    2.a          III. hely
Bartos Krisztián             2.a          IV. hely
Jäger János                    2.a          IV. hely
Kaltenecker Dániel        2.a          IV. hely
Kertesi Csenge               2.a          IV. hely
Tamáska László              2.a          V. hely

Felkészítő tanár: Szanyiné Plávits Ágnes

 

Takács Lázár    3.a       III. hely
Nánai Brigitta   3.a       IV. hely
Hanzel Lili         3.a       V. hely

Felkészítő tanár: Polohányi Mihályné

 

Ország Olivér             4.a       II. hely
Ország Zita                 4.a       IV. hely
Rustem Szabina          4.a       IV. hely
Végvári Cintia            4.a       V. hely
Kléner András            4.a       V. hely
Sass Nikolett              4.a       VI. hely

Felkészítő tanár: Zentainé Dudevszky Tünde