Teljesítmény motivációs pályázat 2009

Bővebb információ...

 

Utolsó frissítés:

2017-03-27

Tanulóink

1. a  
2. a  
3. a 3. b
4. a 4. b
5. a  
6. a 6. b
7. a 7. b
8. a 8. b

Az osztály nevére kattintva megnyílik az osztály névsora és az adott osztály órarendje. 

1.a

Osztályfőnök: Bátor Katalin

1.

Finta Boglárka

2.

Gimpll Dávid Gábor

3.

Hámori Noémi Dóra

4.

Incze Attila

5.

Jakab Zoltán

6.

Kalányos Anikó

7.

Kovács Nikolett

8.

Kovács Olivér

9.

Kovács Tímea Julianna

10.

Léránt Benjámin Ábel

11.

Mihalovics Vilmos

12.

Nemes Nelli

13.

Neumayer Norina

14.

Puer Levente

15.

Samu Flóra

16.

Siklósi Jázmin Virág

17.

Szepessy Ábel

18.

Talapa László Krisztián

19.

Urbán Dorottya

1.a órarend

Lap tetejére

2.a

Osztályfőnök: Ormósné Miszlai Enikő

1.

Bakonyi Zoltán

2.

Balla Petra

3.

Berkes Fanni Alexandra

4.

Fukász Gábor

5.

Golopencza Eliza

6.

Havasi Lili

7.

Havasi Szilvia

8.

Horváth Iringó Virág

9.

Kelemen Zoltán Márk

10.

Klucsik-Lengyel Kristóf

11.

Kovács Dorina

12.

Kovács Karolina Ildikó

13.

Kovács Tamara

14.

Mester Vivien Brigitta

15.

Morariu Katalin Mária

16.

Papek Gyula Zoltán

17.

Rigó János

18.

Safranyik Dániel

19.

Storch Alexandra Jázmin

20.

Tavasz Jonatán

21.

Tildy Dániel István

22.

Vatai Anna

23.

Zombori Merse Bendegúz

2.a órarend

  Lap tetejére

3.a

Osztályfőnök: Polohányi Mihályné

1.

Barna Bendegúz

2.

Becsó Bálint Krisztián

3.

Berkes Balázs

4.

Czibere Boglárka

5.

Dénes Eszter

6.

Együd Ruben

7.

Erdős Gabriella Fruzsina

8.

Kacsó Nándor

9.

Katona Virgil Martin

10.

Katulyák Gergely

11.

Kléner Vivien

12.

Léránt Dániel Áron

13.

Nagy Marcell Gábor

14.

Nagy Ramóna Laura

15.

Simon Kiara Beatrix

16.

Takács Károly Marcell

3.a órarend

  Lap tetejére

3.b

Osztályfőnök: Kiss Rózsa

1.

Andor Zsolt Sándor

2.

Finta Johanna

3.

Huisz Tamás Tibor

4.

Kóbor Dániel

5.

Kuzma Melinda Krisztina

6.

Mester Károly

7.

Monoki Iringó

8.

Oszter Beatrix Brigitta

9.

Rigó Ramóna

10.

Varga Szilveszter Erik

3.b órarend

  Lap tetejére

4.a

Osztályfőnök: Juhász Nyitó Zsuzsanna

1.

Bálint Adrienn Bernadett

2.

Dula Viktória Csenge

3.

Fodor Kövecs Levente

4.

Fülöp Viven

5.

Gál Barnabás

6.

Juhász Anna

7.

Lantos Laura

8.

Laukó Krisztián

9.

Mihalovics Olivér

10.

Mócsán Marcell

11.

Nagy Margaréta Boróka

12.

Sipos Torda Mátyás

13.

Szennovitz-Mező Réka

14.

Szepessy Máté

15.

Tabansi Margaret Amalachukwu

16.

Vatai János

4.a órarend

  Lap tetejére

4.b

Osztályfőnök: Bereczki Edith

1.

Balla Máté

2.

Benkő Edina

3.

Czibere Emese

4.

Dombrádi Adrián

5.

Erdélyi Balázs László

6.

Fodor Zsófia

7.

Gubcsi Andor

8.

Horváth Balázs

9.

Mády Márk Zoltán

10.

Mága Attila Frigyes

11.

Mester Bianka Martina

12.

Molnár Nikolett

13.

Sárosi Martin Zoltán

14.

Udvari Enikő

4.b órarend

  Lap tetejére

5.a

Osztályfőnök: Dér Enikő

1.

Balogh Antónia Virág

2.

Balsai Rovéna Janka

3.

Botos Gyula

4.

Fagyal Gábor Roland

5.

Gulyás Anna

6.

Gulyás Barbara

7.

Gurzó Marcell Tibor

8.

Gyöngyösi Manuéla Ramóna

9.

Hámori Tamás Béla

10.

Hutterer Nándor József

11.

Jóni Laura Dzsesszika

12.

Kelemen Noémi

13.

Kovács Brigitta

14.

Lengyel Zoltán

15.

Mihálovics Ramóna Erzsébet

16.

Palotai Jonatán

17.

Puer Botond

18.

Puer Zalán

19.

Szabó Bettina Mónika

20.

Székely Ernő

21.

Szeles Dávid Balázs

22.

Vajda Vanessza Amanda

23.

Zsákai Patrícia Lilla

5.a órarend

  Lap tetejére

6.a

Osztályfőnök: Berkiné Mayer Mária

1.

Bagi Levente

2.

Bata Noémi

3.

Beresnyák István

4.

Dénes Máté

5.

Dóka Cintia Kleopátra

6.

Geszti Attila Krisztián

7.

Illés László

8. Gyöngyösi Dániel
9. Horváth Dániel

10.

Jakab Ottó

11.

Jancsó Melitta Kitti

12.

Komáromi Martin

13.

Mácsai Viktor János

14.

Tóth Beatrix

6.a órarend

  Lap tetejére

6.b

Osztályfőnök: Fider Ilona

1.

Andrics Alexandra Dorina

2.

Bernáth Kristóf

3.

Botos Borbála Ramóna

4.

Danó Andrea

5.

Fazekas Szebasztián

6.

Fülöp Richárd

7.

Herczeg Vivien

8.

Jancsó Márk Ákos

9.

Kuzma Erik Zoltán

10.

Marsal Viktória

11.

Mezei Dávid

12.

Mohai Dániel

13.

Nagy Sebestyén János

14.

Somosy Petra

15.

Szekeres Dominik

16.

Szula Mihály Máté

6.b órarend

Lap tetejére

7.a

Osztályfőnök: Kovács Zsuzsa

1.

Albert Adrienn

2.

Bali Barbara Réka

3.

Balogh Jákob

4.

Bozsó Ádám

5.

Csorvási Bálint

6.

Kertész Roland

7.

Kovács Péter

8.

Krammer Kíra

9.

Nagy Jázmin Bíborka

10.

Oláh Gergő István

11.

Pataki János

12.

Rohács Zoltán

13.

Szabados Bence Benjámin

14.

Tóth Csenge Blanka

15.

Udvary Katalin

16.

Vajda Regina Hermina

7.a órarend

  Lap tetejére

7.b

Osztályfőnök: Szekeres Andrásné

1.

Andor Bernadett Noémi

2.

Antal Roland Attila

3.

Bari Csaba

4.

Csőrgits András

5.

Dombrádi Attila

6.

Faragó Roland

7.

Farkas Vanessza Orsolya

8.

Figula György

9.

Gál Virág Eszter

10.

Gubcsi Patrik

11.

Hanák Tamás

12.

Lampek Vivien

13.

Németh Amanda Mendi

14.

Omarzai Mariam

15.

Szeles András Botond

7.b órarend

  Lap tetejére

8.a

Osztályfőnök: Balázs Ágnes

1.

Agárdi Noémi Krisztina

2.

Bálint Vivien Martina

3.

Bartos Krisztián Norbert

4.

Bátor Balázs András

5.

Boda Tamás

6.

Fazekas Benedek István

7.

Herman Csaba

8.

Holbis István

9.

Jäger János

10.

Kaltenecker Dániel

11.

Kardos Virág

12.

Király György

14.

Kovács Krisztián

13.

Kovács Eoniké Éva

15.

Matkó Melinda Csilla

16.

Mócsán Rita

17.

Sebők Erik

18.

Tabansi Michael Ikechukwu

19.

Tamáska László Ferenc

20.

Tusch Kristóf

21.

Tusor Jamila Jázmin

22.

Wolf Péter Károly

8.a órarend

  Lap tetejére

8.b

Osztályfőnök: Csorba Tamás

1.

Bereczki Barna Krisztián

2.

Dóka Petra Renáta

3.

Erdélyi Eszter Elizabet

4.

Gál Melinda Anna

5.

Kratzer Alexandra

6.

Mészáros Milán

8.

Molnár Richárd

7.

Molnár Patrik Béla

9.

Nagy Roland József

10.

Tóth Martin

11.

Zsolnay Petra Rita

8.b órarend

Lap tetejére